Kayseri Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayseri Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayseri’de oturuyorsunuz ve taşınmaya karar verdiniz. Bu konuda yapacağınız ilk şey güvenilir, işini iyi yapan bir firma araştırması yapmak olacaktır. Firmalara şöyle bir göz gezdirdiniz, sonra firmaların bu evden eve nakliyat işi için ne kadar ücret istediğine bakacaksınız. Şöyle bir fiyat araştırması da yaptınız. Bazı firmalar arasında gerçekten garip bir fiyat farkı var. Evden eve nakliyat firmaları arasında böyle bir fark olması gayet normal.  Sizde profesyonel olmayan nakliye firmalarının daha uygun fiyat vermesine aldanıp yanlış tercih yapabilirsiniz ama unutmayın ki  “Ucuz etin yahnisi yavan olur.”

Ferhat nakliyat ile evden eve nakliyat için anlaştığınız takdirde profesyonel ekibimiz evinize gelir bunlardan biri mobilyacıdır. Daireye göre bir fiyat belirleyecek olursak:  Ferhat nakliyat 2 1 olan bir ev için binanın asansörlü olduğunu da varsayarsak böyle bir daire için nakliye firmasının sizden isteyeceği fiyat minimum 600-750 Türk lirasıdır. Bu fiyat işini düzgün yapan firmalar için geçerlidir daha uygun bir ücretle çalışan bir firma tabi ki bulabilirsiniz ama size verebileceği maddi ve manevi hasarlara da hazırlıklı olmalısınız.

Dairenizin 3 1 veya 4 1 olması durumunda vereceğiniz ücret daha artabilir. Buna ek olarak asansör hizmeti de talep ettiğiniz takdirde asansörün kurulduğu her cephe başına 200 Türk lirası ödemeniz gerekir. Bu fiyatlar sizin cebinize biraz kabarık gelebilir ama eşyalarınızı profesyonel olmayan birine emanet etmek sizin başınızı daha çok ağrıtır. 200 - 300 Türk lirası kadar bir tutumlulukta bulunayım derken kendinizi yeni bir buzdolabı almak gibi problemler içerisinde bulabilirsiniz.

Firmamızla anlaştığınız takdirde firmamızın size belirttiği fiyat karşılığında vereceği hizmet şöyledir:

Ferhat nakliyat işinde uzman ekibimiz evinize gelir bunlardan birisi mobilyacıdır diğer elemanlar ise taşıma elemanıdır. Ekibimiz beraberinde boş koli, streç, koli bandı, patpat naylon vb. malzemeler de getirmektedir. Beraberlerinde getirdikleri malzemelerle ekibimiz eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyip eski adresinizden, yeni adresinize taşır.

Neden Kayseri Evden Eve Nakliyat Firması İle Çalışmalıyım

Sizin de vakıf olduğunuz gibi artık binalar çok yüksek katlara kadar çıkmakta ve ev taşıma işi gerçekten sorun halini almakta. Binada asansör kullanımına izin verilmemesi, komşuların giriş çıkışlarına engel olmak gibi birçok problem sizi bekliyor.

Bunun çözümünde ise işini kaliteli yapan nakliyat firmaları ile anlaşıp işi ehline vermektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli teknolojik altyapısını güncelleyen, ekibini geliştiren ve kalitesini artıran firmalar ile taşınmak en mantıklı seçimi yapmak olacaktır.

Çünkü evin taşınması işi size haftalarca zaman harcatabilir. Bu süreçte işinizden geri kalabilirsiniz, çocukların okul kayıtlarının taşınması ve dahilinde birçok resmi evrak ile uğraşmakta gerekecektir. Sizeler bunları yapmak için de ek vakit ararken Kayseri Evden Eve Nakliyat firmaları ile çalıştığınızda 1 günden daha kısa bir sürede eski evinizden eşyaları paketleyip yeni evinize taşıyacaktır. Şehirler arası taşımacılıkta ise uzaklığa göre sizinle ortaklaşa yapılan planlamaya göre hareket edilecek olup belirtilen tarihte eviniz sorunsuz bir şekilde taşınacaktır.

Taşımacılık alanında aklınıza takılan herhangi bir sorun varsa bizi aramaktan çekinmeyin.

 

Hemen Ara: 0 537 311 01 85