Kayseri Şehirler Arası Nakliyat

Kayseri Şehirler Arası Nakliyat

Çağımızın en büyük problemi bir insana güvenmek. Çağımızın en büyük problemi güvenmek olunca haliyle bu problem insanın iş hayatına, komşuluk hayatına vs. neredeyse yaşamla ilgili her şeye yansıyor. İnsanların güven sorunu yüzünden işinin temelinin güvenle olması gereken firmalarda bu problemden nasibini alıyor.

Bu işlere örnek verecek olursak direk kendi işimizden yani nakliyecilikten örnek verebiliriz. Nakliye firmalarının bu dönemde işi gerçekten zor, onlara güvenmeleri gereken müşterilerin de öyle bir yandan maddi manevi değeri olan eşyalarını tanımadığı insanlara emanet etmek zorunda olan insanlar, bir yandan müşterinin memnuniyetini zirvede tutmak, müşterisini yeni evinde mutlu bir başlangıç yapmasını sağlamak için çabalayan nakliyeci firma yani biz 

Peki biz kimiz?

 

Biz Ferhat nakliyatız. Biz Ferhat nakliyat olarak, o anılarınızın olduğu eski evinizden maddi veya manevi değeri olan olmayan tüm eşyalarınızı yeni doğmuş bir bebeklermiş gibi incitmeden sarıp sarmalayıp, yeni bir başlangıç yapacağınız yeni adresinize taşıyan bir firmayız. Biz de biliyoruz ki bir şehirden başka şehre taşınmak aynı şehir içinde başka bir semte taşınmaktan daha stresli bir iş. Çünkü başka bir şehre taşınmak demek aynı zamanda kültür farklılığı da demek. Uyum sağlayabilmek, alışabilmek gibi birtakım stresler içinde bir de ev taşıma curcunası var. Eşyaların düzgünce paketlenmesi, kırılabilecek olan eşyalarınızın uzun yolda sarsılmadan, kırılmadan yeni adrese ulaşabilmesi için yaptığınız stres, başka bir şehirdeki taşındığınız eve eşyaları yerleştirme vs. taşınma curcunası içinde yer alıyor.

 

Bu karışıklıkta çocuklarınızla, bazı evraklarla ilgilenmek gibi başka sorumluluklarınızı da göz önünde bulunduracak olursak sizlerin bu şehirlerarası nakliyatı yaparken size desteğini eksik etmeyecek bir firmayla anlaşmanız gerekmektedir. Ferhat nakliyat müşterisinin memnuniyetini sağlamak için birçok hizmette bulunur. Bu hizmetlerden söz edecek olursak eşya paketleme, eşya sigortalama, asansörlü taşımacılık hizmeti. Taşınma işlemini hızlandırmak ve o sırada başka işleriyle ilgilenmesine ihtiyacı olan müşterilerimizin imdadına yetişiyoruz ve eşyalarını biz paketliyoruz, eşyaların başına gelebilecek herhangi bir soruna karşı eşyaları sigortalıyoruz, taşınmada çıkabilecek merdiven boşluğu darlığı, binanın asansörünün olmaması veya bozuk olması gibi talihsiz durumlarda binanın dış cephesine asansör kurulumu yapıyoruz ve müşterimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Bu yüzden şehirlerarası nakliyat yaparken güvenli, huzurlu ve sorunsuz bir nakliye işi istiyorsanız tercihiniz Ferhat nakliyat olmalı.